Hakkımızda

Sıcak ürünler

Hakkımızda

Eaststar Machinery Co, Ltd Çin'de en profesyonel ve en büyük taş makineleri üretim işletmelerinden biridir. Eaststar esas olarak yapay mermer ve kuvars üretim hattı, mermer çete testere, vb gibi yapay taş üretim hattı ve ilgili taş işleme ekipmanları geliştirir. Ar-Ge, üretim ve kalite kontrol konusunda en deneyimli profesyonel ekibi ile, en olgun ve en çok müşterilere tedarik Yapay mermer ve kuartz vb. için komple ekipman çözümleri. Müşterinin ihtiyaç odaklı iş felsefesine bağlı olarak şirket, yüzlerce taş işletmesine kadar teknik hizmet vermiştir. Kalitemiz ve özel hizmetimiz, bu sektördeki sayısız kuruluştan sadece büyük bir güven ve övgü kazandığını değil, aynı zamanda hem yurt içi hem de yurtdışı pazarlarda iyi bir marka oluşturmamıza yardımcı oldu.


Küresel ekonominin ve inşaat projelerinin hızla gelişmesiyle birlikte, iç ve dış dekorasyonda artan talepler ve dolayısıyla yapay mermer ve kuartz gereksinimi artmaktadır. Bu duruma cevap veren Eaststar Machinery, dünya çapındaki müşteriler için, taş üretim hattı Anahtar Teslim Proje hizmetini sunarak, çıktının suni mermer veya kuartz için tamamlanmış hatları olacak. Eaststar makine tedariki, sadece tek bir makine değil, daha rasyonel üretim için tamamlanmış bir hattır. Yazılım, süreç teknolojisi, atölye optimizasyonu ve üretim eğitimi gibi tümleşik standart destek sağlıyoruz.


Firmamızın ürettiği her bir hat için üretim prosesi kontrolü, gelişmiş PC tarafından işletilebilir. Bir ana operatör, insan gücü tasarrufu sağlayan, aynı zamanda çok daha verimli olan tüm tesisi ve üretim sürecini yönetmek için yeterlidir. Otomatik malzeme besleme, dağıtım, karıştırma, şekillendirme, katılaştırma sistemi sürekli ve verimli üretim sağlar ve daha sonra taş bloklar kalitesi daha az kapsamlı maliyetle sabittir.


initpintu_副本.jpg


  • QR CODE
  • facebook