Ürün kategorisi

Sıcak ürünler

Yapay kuvars levha üretim hattı

Katı Yüzey Pres Makinası

Katı Yüzey Pres Makinası

Model No: ES-3250F
Özelleştirilmiş: özelleştirilmiş
Renk: özelleştirilmiş
Ana Motor Gücü: Avg.600kw
Müşteri: Yunfu, Shenyang, türkiye, vietnam, vb
Send InquiryŞimdi konuş

Wanfu Holding Grubu'nun bir şube şirketi olarak, Eaststar machinery Co., Ltd. modern bir yüksek teknoloji ürünü olan Ar-Ge, üretim, her türlü taş işleme ekipmanlarının satışı ve servisi konusunda uzmanlaşmıştır. Gibi: yapay taş üretim hattı (mermer / kuvars); taş kesme makinası (mermer blok için çete testere, köprü kesme makinesi, diğer taş kesme makinası); taş parlatma makinesi; taş şekillendirme makinesi (sütun yapma makinesi, taş topu yapma makinesi, spilt makinesi); Eaststar şirketi, Xiamen kenti, Çin'in yanındaki Shuitou kasabasında yer almaktadır.

Eaststar, iş felsefesi olarak “önce kalite ve hizmet odaklı” peşinde koşuyor, bu endüstride uzman teknisyenleri bir araya getirdi, bilimsel bir yönetim sistemine odaklandı ve üretimdeki her ayrıntıya dikkat çekti, şu anda Eaststar makinesi büyük bir gelişme kaydetti. istikrar, hassasiyet, dayanıklılık ve üretim maliyeti tasarrufu.

Gelecekte Eaststar, organizasyonunu büyütecek, yönetimini güçlendirecek, çalışmalarını sürdürecek ve yenilikler yapacak. Daha iyi bir gelecek için iletişiminizi ve işbirliğinizi içtenlikle bekliyoruz.


Temel bilgi

Model No: ES-3250F

Özelleştirilmiş: özelleştirilmiş

Renk: özelleştirilmiş

Ana Motor Gücü: Avg.600kw

Müşteri: Yunfu, Shenyang, türkiye, vietnam, vb

Marka adı: Eaststar

Taşıma Paketi: 12-16 Konteyner

Şartname: 3250 * 1650 * 15 ~ 60mm

Menşei: Quanzhou, çin

HS Kodu: 846400


Ürün Açıklaması

1. Yapay Kuvars Taş Üretim Hattı

Yapay kuvars taş üretim hattı esas olarak hazne, konveyör, dozajlama sistemi, karıştırma sistemi, kırıcı makine, malzeme dağıtım makinesi, pres makinesi, katılaştırıcı fırın, test makinesi, vb oluşmaktadır. Test makinesi, çekirdek parçaların prototipidir. Reçete yapay kuvars taş levha örnekleri oluşturarak test edilebilir tüm bitki, hacim üretim sadece başarılı testlerden sonra yapılacaktır.

Tüm hattın işlemi, ham madde (kuvars tozu, kum, vb.) Ağırlığı ile konveyör tarafından karıştırıcıya gönderilir. → Yardımcı malzemeye eklenir (reçine, sıkılaştırıcı, kaplin vb.), Tek tek karıştırılır. ve hepsini bir arada karıştırın → dağıtım makinesinde malzemeyi dağıtın → karışık malzemeyi pres makinesine koyun → vakumlu titreşim presleme ve şekillendirme → katılaşan fırında katılaşın → soğutma → kuvars levha


Proses formülü ve hammadde tüketimi (birim: kg)

isim

taşlar

karıştırıcı tozu

Karışık Reçine

öncü

tartmak

178

85,44

21.36

0,2136


Benzer rakiplerin yapay kuvars taşı üretim makinesi ile karşılaştırıldığında, aşağıdaki avantajları ile Eaststar makinesi:

, Eaststar:

(1) .Yüksek üretim kapasitesi: 3,25 * 1,65m, (Kalınlık: 12 ~ 50mm) ile 4 ~ 5 dakika başına 1 pürüzlü levha. Bir iş günü başına 20 saat ve bir yılda 300 gün olarak, yıllık çıktı olarak 380000 üzerinde olacak.

: 3.25 * 1.65,4 ~ 5,20,25,38

(2). Üretim hattımızın yoğunluğu ve sertliği ile üretilen kuvars: Yoğunluk 2.35-2.45 g / cm3; Mohs sertliği 6-7'dir.

,: 2.35-2.45g / cm3; 6-7

(3) .Yüksek otomasyon: Tüm işlemler bilgisayar tarafından kontrol edilir, istikrarlı kalite, insan gücü tasarrufu, yüksek ürün nitelikli oranı, dünyadaki en son teknolojiye sahip mikser, kapsamlı tempolu karıştırma ve tam otomasyonlu malzeme besleme yüksek & kararlı kaliteli ürün.

(4) .Kasın kaldırılması, maliyet tasarrufu, daha yüksek üretkenlik ve levha deforme şansını azaltma.

(5). Deforme olmayan çelik levha kullanarak katılaştırıcı fırının yeni iyileştirme, düzlemsel levha sağlamak; eşit olarak ısıtılmış; enerji tasarrufu.

(6). Gelişmiş şekillendirme ve katılaştırma teknolojisi: Yüzdeli reçine kullanımı sadece yaklaşık% 6 ila% 9, en büyük tasarruflu üretim maliyeti ve yüksek kaliteli ürünün sağlanmasıdır.

: 6-9% ,,

(7). Makinemizi stabilize ve güvenilir, en düşük arıza oranı ve bakım maliyeti.

(8). Tamamlanmış ve özel teknik destek sağlayarak. Müşterinin pratik taleplerine göre ekipmanları yeniden tasarlayın. Örneğin, doğal gaz kullanarak katılaştırılmış fırın ısıtmasını tasarlayın, elektrik gücünü değiştirir.


3. Hammadde ve formül

(1) Hammadde

SiO2 tozu (lütfen bizim taş tozu öğütme değirmen makinesi bakın)

Doğal kuvars hurdası;

Pudra;

Reçine;

başlatıcı;

Sıkılaştırıcı, vb.


Şartname (,, Tam Otomatik ve yarı otomatik.)

Yapay kuvars slab boyutu:

* 1650mm 3250;

* 1250mm 3250;

* 1850mm 2450;

2450 * 1650mm.


Toplam toz: Max.850KW, Ort.600KW;

Kapasite:

** 4-5 Dakika 1 adet kuvars levha üretmek


F. Arazi İhtiyacı Gereksinimi

Hammadde deposu: 2000.

Yapay kuvars üretim hattı atölye: 2000

Depo: 2000


Hot Tags: Katı yüzey pres makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat, yeni teknoloji
  • QR CODE
  • facebook