Şirket profili

Sıcak ürünler

Şirket profili

Eaststar Machinery Co., Ltd, en profesyonel ve en büyük taş makine Sirketler: Çin imalat biridir. Eaststar esas olarak yapay taş üretim hattı ve aletleri, suni mermer ve kuvars üretim hattı, mermer katrak, vb gibi ilgili taş geliştirir. R&D, imalat ve kalite kontrol, en deneyimli profesyonel ekibi ile müşteriler suni mermer ve kuvars, vb için en olgun ve en tamamlanmış ekipman çözümleri ile sağlayın. Müşterilerin iş gereksinimi odaklı felsefe için kalarak, şirket için olduğu kadar birkaç yüz taş işletmelerin teknik hizmetleri tedarik etmiştir. Kalite ve hizmet kazanılan büyük güven ve övme--dan bu sektörde çok sayıda Sirketler kalmayıp Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda iyi marka kurmamıza yardımcı oldu.


Küresel ekonomi ve inşaat projeleri hızlı gelişimi ile iç ve dış dekorasyon artan talepler ve suni mermer ve kuvars dolayısıyla artan gereksinimi olduğunu. Bu duruma cevap, Eaststar makine kadar dünya çapında müşteriler için taş üretim hattı komple proje hizmeti, çıkış suni mermer ya da kuars tamamlanan hatlarında gireceği getiriyor. Biz Eaststar makine malzemeleri tek bir makine değil, ama tüm daha rasyonel üretim hattı tamamlandı. Standart destek tüm entegre yazılım, işlem teknolojisi, atölye optimizasyonu ve üretim eğitim veriyoruz.


Üretim süreci kontrol firmamız tarafından üretilen tüm her satırı için gelişmiş PC tarafından çalıştırılabilir. Bir ana operatör master tüm bitki ve insan gücü kazandıran, ama aynı zamanda çok daha verimli üretim süreci için yeterli olacaktır. Otomatik malzeme besleme, dağıtım, karıştırma, şekillendirme, sistem güçlendirilerek sürekli ve verimli üretim sağlar ve sonra taş bloklar kalite kararlı daha az kapsamlı maliyet ile.


  • QR CODE
  • facebook