Ürün kategorisi

Bilgi

Yüksek kaliteli insan yapımı mermerleri ayırt etmek için ipuçları
Jun 25, 2018

Dekorasyon endüstrisinin gelişmesiyle, yapay mermer endüstrisi de iyi bir gelişme piyasası elde etmiştir. Tüketicilerin çevre koruma konseptinin sürekli güçlendirilmesi ile, insan yapımı mermer çevre koruma fonksiyonu ve kalite gereksinimleri için pazar giderek daha fazla artmaktadır.

Yapay mermer genellikle zarif doğasıyla doludur, zarif, asil nefes, uzun ömürlü, dayanıklı, uzun ömürlü ve özel koruma işleminden sonra yüzey, ahşap masa, cam yüksek sıcaklık, asit ve alkali yağdan daha fazla değildir. istila, mobilyalardan birini temizlemek ve korumak en kolay hale gelir ve modern yaşam konsepti çok tutarlıdır. Fakat bu materyal dekorasyonunda kullanılan, suni mermeri üreten bazı siyah kalpli işletmeler yorgunluk, baş dönmesi ve mide bulantısı gibi görünebilir. Bu nedenle, süslemek için yüksek kaliteli ve sağlıklı bir yapay mermer seçmeliyiz.

Yüksek kaliteli suni mermer becerilerini satın almak için birkaçını tanıtmanız için aşağıdaki küçük seri.

1. yapay mermer örnek renk saf Değil bulutlu görmek, benzer plastik tutkal doku görünümünü, ince küçük delik olmadan plaka geri;

2. İnsan yapımı mermer örneklerini koklamak için burnu kullanın, keskin bir kimyasal nefes olup olmadığına bakın;

3. Örneği bir ipek hissi, büzme duygusu, belirgin üst ve alt eşitsizlik duygusuyla elinizle dokunun;

4. Yapay mermer plakanın tırnaklı görünümü, belirgin çizikler yok;

5. Aynı iki parça örnek perküsyon, kırılması kolay değil; 6. Ürünün ISO kalite sistem sertifikası, kalite kontrol raporu, kalite güvence kartı ve ilgili güvenlik işaretleri bulunmadığını kontrol edin.


  • QR CODE
  • facebook