Ürün kategorisi

Sıcak ürünler

Mermer İçin Taş Parlatma Makinesi

Parlatma Makinesi 12 Kafaları

Parlatma Makinesi 12 Kafaları

Wanfu Holding Grubu Eaststar Machinery Co, Ltd Çin'deki işletmeler üreten en profesyonel ve en büyük taş makineleri biridir. Eaststar esas olarak yapay taş üretim hattı ve ilgili taş işleme ekipmanlarını geliştirmektedir.
Send InquiryŞimdi konuş

Wanfu Holding Grubu Eaststar Machinery Co, Ltd Çin'deki işletmeler üreten en profesyonel ve en büyük taş makineleri biridir. Eaststar esas olarak yapay taş üretim hattı ve ilgili taş işleme ekipmanlarını geliştirmektedir. Yapay mermer ve kuvars üretim hattı, mermer çete testere, vb gibi Ar-Ge, üretim ve kalite kontrol konusunda en deneyimli profesyonel ekibi ile, suni mermer ve kuvars vb. Için olgun ve tamamlanmış ekipman çözümleri ile müşterilerimize tedarik ediyoruz. odaklı iş felsefesi, Eaststar yüzlerce taş şirkete teknik hizmet vermiştir. Kalitemiz ve hizmetlerimiz sadece bu firmanın sayısız şirketten büyük bir güven ve övgü kazanmış, aynı zamanda hem yurt içi hem de yurtdışı pazarlarda iyi bir marka oluşturmamıza yardımcı olmuştur.


Kiriş izinin daha ağır olması ve güzel görünüm: daha yeni cilalama makinesi, kirişin raydan daha önce 2 tondan fazla ağırlığını izler. Ayrıca görünüm tasarımı için 304 paslanmaz çelik malzeme uygular, bu da görünümü daha güzel ve daha verimli bir şekilde giydirir.


Hot Tags: parlatma makinesi 12 kafaları, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat, yeni teknoloji
  • QR CODE
  • facebook